Νέα | Ειδήσεις | Σχέσεις | Εγκυμοσύνη | fitness
Οικονομία | Τεχνολογία | Ειδήσεις | Υγεία | Αυτοκίνητο | Αθλητικά | Έξοδος
Πωλήσεις Ενοικιάσεις
Ειδήσεις
Φουσκωτά
Μηχανοκίνητα
Ιστιοπλοϊκά
Μηχανές
Αφιερώματα
Σπορ & Δραστηριότητες
Θάλασσα & Τέχνη
Διακοπές
Ευρετήρια, Οδηγοί
Αυλαία με άπνοια για το πανελλήνιο πρωτάθλημα Laser 2010 (01/11/2010)

Με απόλυτη επιτυχία στέφθηκε το πανελλήνιο πρωτάθλημα Laser 2010 που διοργάνωσε ο Ι.Ο.Πειραιώς υπό την αιγίδα της ΕΙΟ από τις 27-31 Οκτωβρίου 2010.

Οι καιρικές συνθήκες άπνοιας της τελευταίας ημέρας των αγώνων δεν επέτρεψαν στους 270 Αθλητές από τους 52 ομίλους της Ελλάδας να ολοκληρώσουν καμία ιστιοδρομία.

Η αυλαία του πανελληνίου έπεσε με την απονομή επάθλων και το πάρτυ που ακολούθησε στις εγκαταστάσεις του Ι.Ο.Πειραιώς.

Οι αθλητές, οι επιτροπές αγώνων και ενστάσεων, οι διοργανωτές και οι χορηγοί δήλωσαν ικανοποιημένοι τόσο αγωνιστικά όσο και οργανωτικά. Πολυνίκης Όμιλος αναδείχθηκε ο Ναυτικός Όμιλος Θεσσαλονίκης (Ν.Ο.Θ).


Tελικά αποτελέσματα Πανελλήνιου Πρωταθλήματος LASER 2010 ανα κατηγορία:

LASER STD - ΑΝΔΡΩΝ

1. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ, Ι.Ο.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
2. ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ, Ν.Α.Ο. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ
3. ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ, Ν.Ο. ΕΛΛΑΔΟΣ

LASER STD - ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

1. ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΤΣΙΟΣ, Ν.Ο. ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
2. ΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΣ, Ι.Ο.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
3. ΛΑΖΑΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ, Ν.Ο. ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

LASER STD - ΕΦΗΒΩΝ

1. ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΡΖΟΣ, Ν.Ο. ΣΥΡΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ, Ν.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ
3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΡΑΣ, Ι.Ο.ΠΕΙΡΑΙΩΣ

LASER RDL - ΑΝΔΡΕΣ

1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΓΙΝΑΣ, Ν.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2. ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΕΛΙΓΔΗΣ, Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΦΙΤΣΗΣ, Ν.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

LASER RDL - ΕΦΗΒΟΙ

1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΓΙΝΑΣ, Ν.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ, Ν.Ο. ΕΛΛΑΔΟΣ
3. ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΟΥΣΗΣ, Ν.Ο. ΑΙΓΙΝΑΣ

LASER RDL - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΑΝΝΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ, Ν.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2. ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΧΟΥ, Ν.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΙΑ ΨΩΜΑ, Ν.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

LASER RDL - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΑΝΝΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ, Ν.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΙΑ ΨΩΜΑ, Ν.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΧΑΡΗ, Ν.Ο. ΠΑΡΟΥ

LASER RDL - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΧΑΡΗ, Ν.Ο. ΠΑΡΟΥ
2. ΣΟΦΙΑ ΣΙΝΑ, Ν.Ο. ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
3. ΜΑΡΙΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΗ, Ν.Ο. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

LASER 4.7 ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ & ΝΕΑΝΙΔΕΣ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ, Ν.Ο. ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2. ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ, Ν.Ο. ΛΟΥΤΣΑΣ
3. ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, Ν.Ο. ΕΛΛΑΔΟΣ

LASER 4.7 ΑΓΟΡΙΑ - ΠΑΙΔΕΣ & ΕΦΗΒΟΙ

1. ΧΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ, Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2. ΠΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ - ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ, Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
3. ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΠΠΗΣ, Ν.Ο. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

Αναλυτικές λίστες με τα αποτελέσματα μπορείτε να βρείτε στο επίσημο site της διοργάνωσης στο παρακάτω link: http://iop.gr/laser2010/index.php/category/results/

Αυλαία με άπνοια για το πανελλήνιο πρωτάθλημα Laser 2010 (01/11/2010)Αυλαία με άπνοια για το πανελλήνιο πρωτάθλημα Laser 2010 (01/11/2010)Αυλαία με άπνοια για το πανελλήνιο πρωτάθλημα Laser 2010 (01/11/2010)
Αυλαία με άπνοια για το πανελλήνιο πρωτάθλημα Laser 2010 (01/11/2010)Αυλαία με άπνοια για το πανελλήνιο πρωτάθλημα Laser 2010 (01/11/2010)Αυλαία με άπνοια για το πανελλήνιο πρωτάθλημα Laser 2010 (01/11/2010)
 

Όροι Χρήσης : Προστασία Προσωπικών Δεδομένων : Ασφάλεια Συναλλαγών
©1999-2017 Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη Α.Ε.
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του in.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.